عکسهای جیسون استتهام

 فیلم فوق جذاب دیگر از جیسون استتهام . مطابق معمول صحنه های اکشن  و مسابقات  ماشین سواری با یک  تفاوت عمده  این بار گلادیاتور ها با هم برای زنده موندن مسابقه می دهند .

جنس ایمز به جرم قتل همسرش به یک زندان مخوف برده می شود .  . هنسی رئیس زندان با توجه به قابلیت رانندگی  او را به جای فرانکستاین که برنده ی چهار دوره از مسابقه ی مرگ بوده است  به مسابقه می فرستد تا با برنده شدن در یک دور دیگه ازاد شود  . یک مسابقه برای از بین بردن زندانیانی که دردسر درست می کنن . ده بازیکن که فرشته ی مرگ بالای سر نه نفر از انها  پرواز می کند .

تمام ماشین ها مجهز به سلاح های پیشرفته هستند ولی برای فعال شدن این سلاح ها باید از روی سپر هایی که روی زمین هستن عبور کنن که البته هنسی می تواند انها را غیر فعال کند . زندانیان باید با از بین بردن رقبا مسابقه را به پایان برسانند هیولایی که هنسی ساخته زندانیان بیشتری را به کام مرگ می کشد در این  مسابقه بازندگان می میرند . و فقط یک برنده باقی می ماند .

مرگ ها فوق العاده طراحی شده اند در طی دو ساعت فیلم ببینده احساس بیحوصلگی نمی کند  البته این یک فیلم کاملا پاپ کورنی  است فیلمی دیگر مثل ترانسپورتر ها . بازی شاهکار جیسون استتهام که بار دیگر خود را در میان مشکلی که خود باعث ان نبوده احساس می کند مهارت فوق العاده ی او در رانندگی و اطلاعات او باز هم ببینده را در جای خود میخکوب می کند . مثل سایر فیلم های جیسون استتهام پس از مرگ عشق اول در یک ماجراجویی دل به کس دیگری می سپارد . دل رحمی مخصوص جیسون استتهام را در این فیلم نیز ماننده ترانسپور تر ها شاهدیم . این فیلم کاملا در سبک ترانسپورتر ساخته شده البته کمی چاشنی ان را افزوده اند . دیدن این فیلم را به کسانی که تحمل صحنه های خونین را ندارند توصیه نمی کنم . این فیلم ۶.۷ امتیاز را از ان خود کرده است . ببینید و لذت ببرید .

 تاريخ : چهارشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۰۷ | 17:15 | نویسنده : Milad |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.